Garáž.cz
Vyhledat
Osobní menu
Seznam.cz
Hlavní menu
Zavřít menu
Moje sledované
Novinky
Ze světa automobilek
Slevy a akce
Zajímavosti
Co je kde na prodej
Tuning a přestavby
Hry a filmy
Kvízy
Testy
Nová auta
Ojetiny
Youngtimery a veterány
První dojmy
Fenomény
Motorky
Servis
Jak na to
Legislativa
Čísla a statistiky
Nákup auta
Obytné vozy
Historie
O autech a technice
O lidech
Reportáže
Auto-moto muzea
Rozhovory
Podcast
Blog
Události
Rally
Auto roku
Formule 1
Legendy 2024
Videa
Wiki
Zobrazení snímku 1 z 0
záhlaví
Garáž.cz
Garáž rubriky 1. úrovně
Novinky
Zajímavosti
Testy
Motorky
Servis
Historie
Ojetá auta
Podcast
Reportáže
Blog
Události
Videa
Wiki
Moje sledované
Více
Drobečková navigace
Garáž.cz
Testy
Ojetá auta
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDI: Jak obstojí po dvou letech?
Diskuze
Diskuze k článku
Hlavní obsah
Zpět do článku
Ojetá auta
-
23. 11. 2020
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDI: Jak obstojí po dvou letech?
Nejnovější články
Youngtimery a veterány
-
8. 2. 2026
Blyštivý chrom, obrovský motor a pocit vládce silnice: Buick Eight Roadmaster dokazuje, že i s Amerikami 40. let se jezdí skvěle
Když se člověk noří do historie a sleduje, jak krásná auta v jednotlivých érách vznikala a kolik péče bylo dáno jejich technice a designu, těžko pak může uznávat moderní spotřebiče na kolech, že? Tentokrát jsme od Truců vytáhli parádní káru z konce 40. let s velkým řadovým osmiválcem. Dvoubarevný Buick Roadmaster, který okouzlí silou a komfortem.
Zajímavosti
-
dnes
Octavia, která propadla. Před pěti lety Škoda představila zvláštní verzi svého bestselleru
Model Octavia je tradičním bestsellerem české automobilky Škoda. Tohle všestranné auto sbírá prodejní úspěchy už od svého představení v roce 1996, skvěle si vede i aktuální čtvrtá generace.
Historie
-
dnes
Škodovácké kupé mělo v osmdesátých letech překonat Porsche. Stopku projektu vystavil Favorit
Škodováci v osmdesátých letech zamýšleli ještě jednu modernizaci řady 743 (Garde/Rapid). Nakonec však realizována nebyla.
Youngtimery a veterány
-
dnes
Tato Škoda Fabia vypadá úplně jako WRC. Ale je to trochu jinak. Trošičku…
Oblíbenou Fabii RS první generace najdete v inzerci často upravenou předchozími majiteli. Tuhle byste v inzerci hledali sice marně, ale její úprava ve stylu závodní Fabie WRC nám stála za pár fotek. Úplně jsem se vrátil do doby, kdy speciál WRC brázdil tratě rychlostních zkoušek.
Novinky
-
včera
Další revoluce v pravidlech F1? Vedení přislíbilo změnu, kterou ocení snad všichni fanoušci
Nová éra pravidel se nestačila ještě ani pořádně rozkoukat a už se mluví o tom, co bude za pár let. Prezident FIA se po čase opět nechal slyšet, že návrat osmiválců je jen otázkou času.
Novinky
-
včera
Český motorsport smutní: Jeden z nejlepších motocyklových závodníků zahynul při kvalifikaci náročného závodu
Včera obletěla domácí motoristickou scénu smutná zpráva. Ve věku 48 let při kvalifikaci na motocyklový závod North West 200 zemřel český jezdec Kamil Holán.
Načítám
Zobrazit další články
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
×
Diskuze - Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDI: Jak obstojí po dvou letech? - Garáž.cz