Garáž.cz
Vyhledat
Osobní menu
Seznam.cz
Hlavní menu
Zavřít menu
Moje sledované
Novinky
Ze světa automobilek
Zajímavosti
Co je kde na prodej
Tuning a přestavby
Hry a filmy
Kvízy
Testy
Nová auta
Ojetiny
Youngtimery a veterány
První dojmy
Fenomény
Motorky
Servis
Jak na to
Legislativa
Čísla a statistiky
Nákup auta
Obytné vozy
Historie
O autech a technice
O lidech
Reportáže
Auto-moto muzea
Rozhovory
Podcast
Blog
Události
Rally
Auto roku
Formule 1
Legendy 2024
Videa
Wiki
záhlaví
Garáž.cz
Garáž rubriky 1. úrovně
Novinky
Zajímavosti
Testy
Motorky
Servis
Historie
Ojetá auta
Podcast
Reportáže
Blog
Události
Videa
Wiki
Moje sledované
Více
Drobečková navigace
Garáž.cz
Videa
Honza Koubek a Mazda 6: Je to skvělé řidičské auto, které nejspíš vymře po meči
Diskuze
Diskuze k článku
Hlavní obsah
Zpět do článku
09:19
Videa
-
9. 7. 2023
Honza Koubek a Mazda 6: Je to skvělé řidičské auto, které nejspíš vymře po meči
Nejnovější články
Zajímavosti
-
dnes
Konečně dokončená D1: Deset zajímavostí o dálnici, které jste možná nevěděli
Otevřením posledního 10,1 km dlouhého úseku kolem Přerova byla dálnice D1 konečně 19. prosince zprovozněna v celé své délce 371 km. Trvalo to „jen“ 58 let.
Novinky
-
dnes
Stylové SUV od bývalého SsangYongu je teď ještě levnější a úspornější. Spotřebu srazilo o dva a půl litru!
Korejská značka KGM - dříve SsangYong - přiváží na český trh další varianty velkého SUV Actyon. Potěší příznivější pořizovací cenovky i nová motorizace.
Novinky
-
včera
Škodovka předala českému zákazníkovi speciální Octavii RS. Její výjimečnost nemáte šanci poznat
Mladoboleslavská automobilka prodává novodobou Octavii už bezmála tři dekády a svého majitele si za tu dobu našlo přes 7,5 milionu kousků. Významného jubilea se teď dočkala i současná čtvrtá generace.
Tuning a přestavby
-
včera
Představuje se pompézní Laurin & Klement MB 660: Zaniklá česká značka ožívá v luxusním sedanu s osmiválcem
Pokud jste si chtěli dopřát trochu lepší škodovku, museli jste zvolit výbavu Laurin & Klement odkazující na zakladatele automobilky. Jenže když vám ani kůže a pár ozdob nestačilo, bylo nutné přejít v rámci koncernu do jiného domu. My se však rozhodli zaniklou českou značku oživit a rovnou stvořit první model – luxusní limuzínu MB 660 s osmiválcem.
Jak na to
-
včera
Chcete, aby vám vydržela spojka? Dobře ji zajeďte a zbavte se řidičských zlozvyků, pak vydrží i 200 000 km
Při správném zacházení lze s originální spojkou, jejíž výměna rozhodně není levná, najet klidně přes 200 000 km. Stačí se jen zbavit špatných řidičských návyků.
Novinky
-
včera
Je fešný, prostorný a jezdí za pár. Peugeot 5008 pro sedm teď koupíte s desetitisícovými slevami
Vlajkové SUV Peugeotu prošlo mezigeneračně významnou proměnou, která se dotkla designu, kabiny i technologií. Pořád je to ale nanejvýš praktické auto se slušnou pořizovací cenou a třetí řadou grátis.
Načítám
Zobrazit další články
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
×
Diskuze - Honza Koubek a Mazda 6: Je to skvělé řidičské auto, které nejspíš vymře po meči - Garáž.cz