Indická Jawa na trh uvedla další zajímavé novinky. Rozšířila totiž nabídku modelu 42 o další varianty: Jsou čtyři a lákají na nápadité barevné kombinace.
Blíží se doba přezouvání a mnoho lidí bude zvažovat, že si koupí nové pneumatiky a s nimi třeba také disky. Jenže výběr správných disků není zas až tak jednoduchý a je potřeba se držet několika pouček, ať si omylem nekoupíte něco, co na vaše auto nepatří.
Citroën Xsara dnes nepatří ke kdovíjakým mainstreamovým ojetinám, jelikož svoji kariéru vůz začal koncem 90. let a nedočkal se ani druhé generace. V rámci modelového života ovšem vznikla řada verzí včetně slavného VTS, jehož nejlepším představitelem bylo rudé kupé s benzinovým dvoulitrem. A právě tohoto zapomenutého matadora dnes probudíme k životu.
Japonská společnost Flex Automotive se proslavila svéráznými úpravami vozů značky Toyota. Ráda totiž provádí modifikace, které moderní modely vzhledově vrací do minulosti.
Nabídku britsko-čínského MG doplňuje na českém trhu nový elektromobil MG5. Tvrzení, že nemá konkurenci, může znít jako otřepaná marketingová fráze. Ale je to pravda.
Americký výrobce elektromobilů Tesla dodal ve třetím čtvrtletí zákazníkům 435 059 vozů, což bylo o 27 procent více než ve stejném období loni. Ve srovnání s předchozím čtvrtletím však prodej klesl o sedm procent.
Reklama