Hlavní obsah

Kupte si Diablo z klipu Cosmic Girl, cena je astronomická!

Foto: Archiv Garáž.cz

Všichni jsme ho milovali. Nádherné fialové Diablo se prohánělo po silničkách lemujících pobřeží, to vše za doprovodu legendární písně Cosmic Girl od Jamiroquai. A bylo to auto právě frontmana kapely, nadšence a sběratele, Jay Kaye.

Článek

Má fantastický klínovitý tvar, úžasnou fialovou metalízu a samozřejmě výklopné dveře vzhůru. Tomhle Lamborghini Diablo je navíc limitovaná edice SE30, která oslavuje 30 let značky. A hlavně, zahrálo si v populárním a dodnes fantastickém klipu Cosmic Girl skupiny Jamiroquai, kde se prohání vedle Ferrari F40 a 355. Mimochodem věděli jste, že tam jezdilo bez čelního skla, které se rozbilo? To proto je v autě takový vítr, jak jde vidět na Jay Kayovi za volantem, což je mimochodem majitel tohoto vozu.

Není tedy divu, že kus, který má najeto jen 28.000 km a je ve výborné kondici, se kvůli této historii prodává velmi draze. Dvanáctiválcová bestie s maximálkou 333 km/h a 525 koňmi, může být vaše za 550.000 liber, tedy v přepočtu asi 16 milionů korun! Vůz je přitom číslo 142 ze 150 kusové edice SE30. Pokud by vás tohle auto vážně zajímalo, najdete jej na britském inzertním serveru autotrader.co.uk!

Reklama