Hlavní obsah

Škoda slaví 125 let nabídkou akčních modelů

Foto: Škoda Auto
11. 12. 2019

Příští rok se u automobilky Škoda ponese v duchu oslav 125. výročí jejího založení. Dárky však bude rozdávat svým zákazníkům v podobě akčních modelů s cenovým zvýhodněním 20 000 až 32 000 Kč. Na trh dorazí až příští rok, ale objednávat je můžete již nyní.

Článek

V roce 1895 v Mladé Boleslavi knihkupec Václav Klement a strojní zámečník Václav Laurin společně založili značku Laurin & Klement vyrábějící nejprve jízdní kola, potom motocykly, a nakonec i auta, jež později nesla název Škoda. To ze Škodovky dělá jednu z nejstarších automobilek světa, která může být patřičně hrdá na svou košatou a úspěšnou historii.

125. výročí od svého založení proto oslaví hned na několik způsobů a jedním z nich bude dárek svým věrným zákazníkům v podobě akčních modelů s lákavým cenovým zvýhodněním. Půjde o speciálně vybavené verze modelů Fabia i Fabia Combi, Scala a Karoq, na kterých tak můžete ušetřit až 32 tisíc korun. Pojďme se podívat jak:

Škoda Fabia 125 let k základnímu výbavovému stupni Ambition (dostupnému pro všechny motorizace) přidá navíc zadní parkovací senzory a zimní paket zahrnující vyhřívání předních sedadel a vyhřívané trysky ostřikovačů předního skla, to vše v hodnotě 20 000 Kč. Edice Fabia 125 let začíná na částce 284 900 Kč.

Škoda Scala 125 let k výbavě Ambition (dostupné pro všechny motorizace kromě G-TEC) přihodí 16“ litá kola, vyhřívání předních sedadel, zadní parkovací senzory, zatmavená zadní okna Sunset, zadní TOP LED světla s dynamickým blinkrem nebo elektrické ovládaní oken pro pasažéry na zadních sedadlech. Edice Scala 125 let začíná na částce 377 900 Kč, což představuje cenové zvýhodnění 26 000 Kč.

Škoda Karoq 125 let nad rámec výbavy Ambition nabídne přední a zadní parkovací senzory, vyhřívaný volant a pakety Family (elektronické dětské pojistky, zatmavená zadní okna a další šikovné maličkosti) a Ambition Plus, přinášející například adaptivní LED hlavní světlomety a LED přední mlhovky s funkcí přisvěcování při odbočování nebo rezervní dojezdové kolo, v celkové hodnotě 32 000 Kč. Edice Karoq 125 let začíná na částce 555 900 Kč.

Nabídku lze kombinovat se zvýhodněným financováním Škoda Financial Services nebo variantou výkupu ojetého vozu na protiúčet (pro Fabii 25 tisíc korun, pro Scalu a Karoq 30 tisíc). Celkově plánuje automobilka prodat až 6 000 vozů. Na trh dorazí až v prvním čtvrtletí 2020, objednávat si je u svých dealerů však můžete již nyní.

Reklama

Sdílejte článek
Související témata: