Hlavní obsah

Nová doba, nyní budeme sledovat videa Hyundai versus Porsche

Foto: Archiv Garáž.cz
13. 11. 2017

Na trh ostrých hatchbacků vtrhl nový vítr v podobě Hyundaie i30 N a již se objevují tradiční videa z Nürburgringu, kde tento stroj nahání o poznání silnější vozy. Jeho vývojáři sice říkali, že nebyl laděn na co nejlepší čas na okruhu, ale přesto má 911 GT3 problém.

Článek

O Hyundai i30 N jsme toho už napsali docela dost, pokud vás tohle výborné auto zajímá, pak doporučujeme přečíst si náš  test z okruhu i silnic. Tam je řečeno vše podstatné i důvod, proč tohle auto považujeme za velmi povedené. Jeho vývojáři však zdůrazňovali, že i30 N je naladěno tak, aby bylo zábavné, rozhodně nebyl za cíl nastavit stroj na co nejlepší čas na Severní smyčce Nürburgringu. Jenže následující video ukazuje, že s dobrým řidičem je auto rychlé i tam. Dokonce si vyhlédlo oběť v podobě Porsche 911 GT3. Dostane se Hyundai před něj? To už si pusťte sami, lze však vidět, že Korejci v Nošovicích postavili vážně schopný stroj.

autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.