Hlavní obsah

Nejrychlejším kombi na Nürburgringu se stává AMG E63 S!

12. 11. 2017

Tohle je nejrychlejší kombi světa! Alespoň tedy pokud je vaším světem legendární Severní smyčka Nürburgringu. Právě tam totiž Mercedes-AMG E63 S kombi zajel nový rekord, a to s časem 7:45,19. Podívejte se na to!

Článek

Možná je to skvělé velké rodinné auto, ale taky je to nesmírně rychlý stroj. Nové kombi od Mercedesu disponuje výkonem 612 koní, a tak si za volant sedl Christian Gebhardt, redaktor magazínu Sport Auto, a vydal se s ním na Severní smyčku Nürburgringu. Christian zajíždí pravidelně fantastické časy a je jeden z mála, který objektivně testuje auta právě na této trati, aby následně Sport Auto vydalo vlastní přehled o tom, kdo je vlastně nejrychlejší. Mercedes pak tratí prolétl za čas 7 minut a 45 sekund, čímž se stal nejrychlejším kombi na této trati. Výsledek je to skvělý, ještě lepší je však sledovat, jak auto po okruhu jede! Takže si pusťte video a vychutnávejte.

autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.