Hlavní obsah

Nejdivočejší průjezd Nürburgringem má na svědomí Ford Raptor

Foto: Archiv Garáž.cz
26. 4. 2018

Americký závodník Vaughn Gittin, který běžně závodí s driftovacím Mustangem, se tentokrát vydal na Severní smyčku Nürburgringu aby ukázal, že zábava tam může být i s velkým silným pickupem!

Článek

Běžně platí na Severní smyčce Nürburgringu při veřejných jízdác zákaz driftování. Jenže když si necháte uzavřít trať pro sebe, jako to udělal drifter Fordu Vaughn Gittin, můžete se tam klouzat třeba i s pick-upem. A v současné době snad neexistuje zajímavější pick-up, než je Ford F.150 Raptor! Tohle monstrum s přeplňovaným šestiválcem o výkonu 450 koní se zvládá rychle pohybovat jak na silnici, tak hlavně mimo ni, a díky primárně poháněné zadní nápravě může být s autem i opravdu velká zábava. Jen si musíte uvědomit, že krotíte obrovský stroj. Nicméně ty úhly, které dlouhý Raptor dovoluje, jsou až neuvěřitelné! Ostatně posuďte sami, nás tohle video moc bavilo.

autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.