Hlavní obsah

Mercedes-AMG GT R: Podívejte se na záznam našeho představení

Foto: Archiv Garáž.cz
5. 10. 2016

Včera proběhlo unikátní představení nejextrémnějšího současného Mercedesu, AMG GT R, a to přímo v Praze. My jsme na místě samozřejmě nechyběli a ke všemu jsme vám přinesli detailní představení živě! Na záznam se můžete nyní podívat zde i s bonusem!

Článek

Jen pár dní poté, co se Mercedes AMG GT R ukázal na Pařížském autosalonu, jsme jej měli možnost prozkoumat i my v Praze, a to rovnou kus, se kterým již jezdil Lewis Hamilton a vozil zájemce, čehož důkazem jsou značně ohoblované pneumatiky vozu. 

Ve spolupráci s Mercedesem Česká republika jsme to však pojali trochu jinak a udělali pro vás exkluzivní živé vysílání, během kterého jste se mohli ptát na vše, co vás o voze zajímá. Prezentaci vedl nejen Jakub Rejlek, ale hlavně také expert přes modely AMG Josef Hlávka, který vysvětlil vše podstatné na tomto autě. Dozvíte se tedy jaké technologie z motorsportu vůz zavádí mezi běžné silniční vozy, kolik se těchto aut vyrobí a podíváte se i "pod sukni", na podvozek! Záznam živého vysílání vám nyní přinášíme v ještě lepší kvalitě, abyste si tuto zelenou bestii mohli vychutnat naplno.

Pozor, na konci videa je navíc soutěž pro vás, diváky! Podívejte se tedy o co se hraje a zúčastněte se. Výhru získají tři nejlepší z vás!

Reklama