Hlavní obsah

Hyundai vyvíjí auto na rally, které dokáže neskutečné kousky

Foto: Archiv Garáž.cz
22. 1. 2018

Blíží se nám start nové sezóny WRC, už tento víkend se pojede legendární rally Monte Carlo, na které odstartuje také automobilka Hyundai s modelem i20 WRC. Potají však ve Španělsku vyvíjí nový model, který i20 ještě předčí.

Článek

Tak samozřejmě už jste poznali, že je to parodie. Španělští nadšenci do rally si udělali srandu a vzdáleně podpoří finského jezdce Huttunena, který získal místo u automobilky Hyundai. V letošní sezóně bude jezdit s novým speciálem i20 R5 jako nadějný junior. 

Nejde ale ani tak o námět videa, jako o jeho realizaci. Na to si vybrali starý model Hyundai Getz, za jehož volant se posadil neskutečný střelec. Autem jezdí bokem, někdy i pozadu a také s ním řidič skáče na šotolinových úsecích. Video je moc pěkně zpracované, občas jsou do něho zapracovány zvuky reálného speciálu i20 WRC. Getz zároveň ukazuje, že toho hodně vydrží. Tohle se rozhodně povedlo. 

autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.