Hlavní obsah

BMW M3 E30 - Zlatý klenot automobilky (video)

25. 10. 2016

Legendární M3 už navždy zůstane důkazem toho, jak mimořádně skvělá auta BMW dokáže vyrábět. A kdyby náhodou hrozilo, že na ní zapomeneme, sama automobilka nám ho připomene třeba takovýmto úžasným videem.

Článek

Možná, že ho nemáte rádi. Možná je M3 moc profláknuté z počítačových her i videí a možná vás až příliš irituje jeho všeobecná popularita. Je to fuk, stejně je skvělé. Nalhávejte si co chcete a nebo se s nějakým projeďte. Svět už pak nebude jako dřív a vy už si jeho odmítání zdůvodníte hůře. Ať už budete mít štěstí na svezení s osmiválcem nebo šestiválcem, určitě vás přesvědčí o svých kvalitách. Ale pokud budete opravdu moc a moc hodní, tak se svezete s první, čtyřválcovou M3. A to vám budeme všichni závidět, protože půjde o dnes již vzácnou generaci E30. Ta je dodnes mezi fanoušky velmi populární a také se od výchozího modelu lišila nejvíce. Její ohromnou důležitost si uvědomuje i BMW a vyseklo jí poklonu v krátkém dokumentu.

My vám jej ukazujeme, protože pokud ho neznáte, vyplatí se ho shlédnout. A možná neškodí si jej pustit znovu. Takže si zvyšte hlasitost, obrňte se proti osmdesátkové hudbě a užijte si nerušených pár minut s jednou automobilovou ikonou...

Reklama

Sdílejte článek