Garáž.cz
Vyhledat
Osobní menu
Seznam.cz
Hlavní menu
Zavřít menu
Moje sledované
Novinky
Ze světa automobilek
Zajímavosti
Co je kde na prodej
Tuning a přestavby
Hry a filmy
Kvízy
Testy
Nová auta
Ojetiny
Youngtimery a veterány
První dojmy
Fenomény
Motorky
Servis
Jak na to
Legislativa
Čísla a statistiky
Nákup auta
Obytné vozy
Historie
O autech a technice
O lidech
Reportáže
Auto-moto muzea
Rozhovory
Podcast
Blog
Události
Rally
Auto roku
Formule 1
Legendy 2024
Videa
Wiki
záhlaví
Garáž.cz
Garáž rubriky 1. úrovně
Novinky
Zajímavosti
Testy
Motorky
Servis
Historie
Ojetá auta
Podcast
Reportáže
Blog
Události
Videa
Wiki
Moje sledované
Více
Garáž rubriky 2. úrovně
O autech a technice
O lidech
Více
Drobečková navigace
Garáž.cz
Historie
O autech a technice
Volkswagen Transporter Westfalia Joker – Buzz Obytňák
Diskuze
Diskuze k článku
Hlavní obsah
Zpět do článku
O autech a technice
-
10. 1. 2021
Volkswagen Transporter Westfalia Joker – Buzz Obytňák
Nejnovější články
Novinky
-
29. 5. 2025
A protože dobrých zpráv není nikdy dost… Pohonné hmoty v Česku od minulého týdne mírně zlevnily!
Pohonné hmoty v Česku od minulého týdne mírně zlevnily. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic prodává v průměru za 33,68 koruny, před týdnem byl o dva haléře dražší. O osm haléřů na litru zlevnila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 32,15 koruny. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny sleduje. V příštích dnech analytici čekají stagnaci cen.
Novinky
-
dnes
MG do toho zase šláplo: Jejich „fabii“ koupíte s obří slevou, navíc ji můžete mít hned
Model MG3 s klasickým benziňákem je teď k mání s atraktivním zvýhodněním až padesát tisíc korun. Stačí splnit dvě podmínky.
Novinky
-
dnes
Cupra na českém trhu slaví významný milník. V Brně předala jubilejní auto s výkonem 333 koní
Stále velmi mladá automobilka Cupra prodala za sedm let v Česku už deset tisíc aut. Jubilejním kouskem se stal kombík Leon s vrcholnou motorizací.
Ojetá auta
-
dnes
Americké geny a díly od Mercedesu: Infiniti Q50 je bazarová rarita, které se ale bát nemusíte
Kompaktní sedan s benzinovým motorem a pohonem zadních kol? Ne, tentokrát to není bavorák, i když s jednou německou prémiovkou má přece jen něco společného. Podíváme se na vzácnost, kterou na silnici nepotkáte každý den. Pokud potřebujete vyčnívat, máte tu tajný tip na zajímavou bazarovku.
Ze světa automobilek
-
včera
Rolls-Royce Phantom v bazénu jako netradiční oslava výročí. A vzpomínky na Lennona, Elvise, Eltona Johna a další slavné majitele
Osm generací a sto let existence modelu Rolls-Royce Phantom, vrcholu britského luxusu, na jehož sedadlech se vozily známé osobnosti světových dějin. To se automobilka nyní rozhodla oslavit vzpomínkou na hudební legendy a tím, že Phantom zaparkovala do bazénu.
Čísla a statistiky
-
včera
Nejdražší a nejlevnější auta na servis: Japonskou nadvládu spolehlivosti narušuje elektromobil, finančně vykrvácíte na luxusním Volkswagenu
Koupí auta investice nekončí, spíše začínají a mnohdy nemusí být úplně malé. Lidové pořekadlo o opici a banánech se totiž náramně hodí právě k nákladům na servisování vozu. Portál CarEdge se už dlouhodobě věnuje analýze této problematiky a přináší žebříček na údržbu nejlevnějších a nejdražších značek i konkrétních vozidel.
Načítám
Zobrazit další články
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Diskuze - Test Volkswagen Transporter Westfalia Joker