Garáž.cz
Vyhledat
Osobní menu
Seznam.cz
Hlavní menu
Zavřít menu
Moje sledované
Novinky
Ze světa automobilek
Slevy a akce
Zajímavosti
Co je kde na prodej
Tuning a přestavby
Hry a filmy
Kvízy
Testy
Nová auta
Ojetiny
Youngtimery a veterány
První dojmy
Fenomény
Motorky
Servis
Jak na to
Legislativa
Čísla a statistiky
Nákup auta
Obytné vozy
Historie
O autech a technice
O lidech
Reportáže
Auto-moto muzea
Rozhovory
Podcast
Blog
Události
Rally
Auto roku
Formule 1
Legendy 2024
Videa
Wiki
záhlaví
Garáž.cz
Garáž rubriky 1. úrovně
Novinky
Zajímavosti
Testy
Motorky
Servis
Historie
Ojetá auta
Podcast
Reportáže
Blog
Události
Videa
Wiki
Moje sledované
Více
Garáž rubriky 2. úrovně
Nová auta
Youngtimery a veterány
První dojmy
Fenomény
Více
Drobečková navigace
Garáž.cz
Testy
Toyota Land Cruiser – Poctiví drsňáci ještě nevymřeli
Diskuze
Diskuze k článku
Hlavní obsah
Zpět do článku
Testy
-
17. 9. 2021
Toyota Land Cruiser – Poctiví drsňáci ještě nevymřeli
Nejnovější články
Zajímavosti
-
dnes
Návrat legendární stodvacítky: Škodovka, která vychovala velkou část českých řidičů, vypadá v moderní verzi skvěle
Jestli jste vyrůstali v 80. a 90. letech, pak jste se Škodou 742 museli setkat. Auto, které se vyrábělo skoro 15 let, bylo dlouho nejrozšířenějším vozidlem na českých silnicích.
Novinky
-
dnes
Jawa v Brně ukázala prototyp litrové mašiny, o které fanoušci roky jen snili. Teď může být vaše, ale připravte si ohromující sumu
Na právě probíhajícím brněnském Motosalonu je kolem tradiční značky Jawa velké pozdvižení. Přivezla totiž nejen nový model 730 Twin, ale také prototyp „litru“, což je pro kované fandy takový malý zázrak.
Novinky
-
dnes
Krize slavné značky v F1 nebere konce. Odjeli pár kol a nemají náhradní baterie. Je to děsivé, přiznává slavný šéfinženýr
Pro automobilku Aston Martin je start nové sezony formule 1 jako zlý sen. Tým nejenže zoufale ztrácí na konkurenci, ale bojuje s vlastní pohonnou jednotkou, vibracemi vozu i nedostatkem dílů.
Motorky
-
dnes
Motosalon 2026 na vlastní kůži: Nejen nová Jawa, v Brně na vás čeká záplava novinek!
Letošní Motosalon se konal na výstavišti v Brně a protože se povedlo počasí, byla to skvělá příležitost skočit na motorku a udělat si parádní výlet. Hlavním lákadlem veletrhu je samozřejmě nová česká Jawa, ale na své si přijdou i fanoušci dalších značek.
Ze světa automobilek
-
dnes
Roztomilá Puma od Fordu prošla důležitou modernizací. A naučila se jednu užitečnou fintu
Oblíbený crossover Ford Puma se dočkal důležité technické modernizace, která přináší pokročilejší technologie, vyšší efektivitu a propracovanější výbavu. Navíc se model naučil užitečnou fintu, která přijde vhod na dálnici.
Motorky
-
dnes
Novou Jawu 730 Twin už osedlal i prezident Petr Pavel. Sám na Jawě kdysi začínal
Na výstavišti v Brně začal letošní Motosalon. Mezi jeho první hosty se zařadil český prezident Petr Pavel, nadšený motorkář, kterého tentokrát doprovodila i manželka Eva.
Načítám
Zobrazit další články
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
×
Diskuze - Toyota Land Cruiser – Poctiví drsňáci ještě nevymřeli - Garáž.cz