Hlavní obsah

Základ pánského šatníku: Tričko, na kterém není vidět pot

Foto: CityZen s.r.o.

Představujeme vám světový unikát z Česka. Trika CityZen, na kterých není vidět pot. Ať jste v jakékoliv situaci, koláče v podpaží nikdo neuvidí a vy se budete cítit skvěle. Na to se můžete spolehnout.

Článek

Chytrý materiál, ze kterého jsou trička a polokošile ušity, vyvinula česká firma CityZen. Stojí za ní trojice inovátorů z Chrudimi, kterým se podařilo zdánlivě nemožné: tričko z jejich výroby se vám nepodaří viditelně propotit. Zásluhu na tom mají kvalitní materiály a unikátní úprava, kterou nikdo jiný na světě nepoužívá.

Překvapení z Chrudimi

Svoje první triko CityZen prodal před Vánoci roku 2018, loni získal ocenění start-up roku a letos rozjel výrobu ve větším, aby pokryl zájem českého, slovenského, britského a nově i německého trhu. „Do dnešního dne jsou to už tisíce kusů triček a polokošilí. Od zákazníků na ně máme úžasné ohlasy. Některým jsme doslova změnili život,“ říká Pavel Hrstka, jeden ze zakladatelů značky CityZen.

Foto: CityZen s.r.o.

Zakladatelé značky CityZen. Martin Burkoň (zleva), Pavel Hrstka, René Němeček

Chytré oblečení od CityZen svými vlastnostmi běžné oděvy daleko předčí, cena ale zůstává velmi přijatelná. Nejedná se přitom o žádné oblečení „ze zkumavky“ – základem je ta nejkvalitnější na trhu dostupná bavlna, u polokošilí doplněná lycrou, aby jejich střih perfektně seděl. Po bavlně je dalším pilířem úspěchu speciální úprava CityZen, které trička vděčí za své unikátní vlastnosti.

Podívejte se, jak triko CityZen funguje (Video: CityZen® s.r.o.)

Jedno triko pro mnoho příležitostí

Výsledkem je jedinečné oblečení, ve kterém absolvujte celodenní maraton v autě a večer v něm ještě zajdete na drink – a budete stále vypadat dobře, bez viditelných známek potu. Polokošile v kombinaci s kvalitními koženými botami a páskem (ideálně stejného odstínu) je ideální verzí business casual oděvu, který je vhodný i do práce. A výborně se hodí i na méně formální akce, třeba na golf.

A nejen, že pot není vidět. Polokošile tělesnou vlhkost rychle rozprostře do velké plochy, a díky tomu se velmi rychle odpaří, zmenšuje se tak i prostor pro rozvoj tělesného pachu. Navíc se nemačká a dobře odolává ušpinění, třeba od jídla. Až ji vyzkoušíte, uvidíte, že po ní sáhnete před každou pracovní schůzkou, cestou autem nebo párty s přáteli.

Foto: CityZen s.r.o.

Luxusní krabice s fotorámečkem jako dárek k nákupu

Tip na Vánoce

Trika a polokošile CityZen se skvěle hodí i jako dárek. Nyní ke své objednávce můžete navíc získat stylovou krabici s fotorámečkem ZDARMA. Až si vaše milá, milý, kamarád, tatínek, manželka nebo kdokoliv jiný triko rozbalí, dostane společně s ním i hezkou vzpomínku na vaše společné zážitky. Drobný detail, který váš dárek povznese a nesmazatelně zapíše do paměti.