Článek
Nissan GT-R, tedy legendární Godzilla, se narodila v roce 1969 z čisté lásky k rychlosti. A tento kult vyznávala až do svého (jistě jen dočasného) konce loni v srpnu, kdy se generace R35 přestala vyrábět.
K padesátinám tohoto ikonického japonského sporťáku přivalil Nissan ve spolupráci s designovým studiem Italdesign speciální limitku s přepracovaným designem. Původně bylo v plánu vyrobit 50 kusů speciálu GT-R50, ale nakonec jich mělo vzniknout jen 19, což autu jen přidává na exkluzivitě.

Vozů GT-R50 mělo vzniknout padesát, nakonec jich bylo vyrobeno jen 19.
Najít kupce totiž nebylo snadné, ať už kvůli pandemii koronaviru, nebo (a to především) pro tehdejší cenu v přepočtu zhruba 25 milionů korun. Vždyť sériové GT-R s podobnou technikou jste mohli koupit za „pouhé“ tři miliony…
GT-R50 si svou hodnotu ale dokázala obhájit, design byl totiž přepracovaný dost radikálně: Výrobce snížil střechu, přepracoval takřka každý panel karoserie, nešetřil karbonem a kreativitou – jen se podívejte na ta nádherná zadní světla!

Samotná zadní světla jsou uměleckým dílem.
A vylepšili také techniku pohonu. Inženýři oddělení Nissan Motorsport vylepšili zážehový 3,8litrový šestiválec většími turbodmychadly, větším mezichladičem a dalšími úpravami a vymáčkli z něj 720 koní (sériovka tehdy měla 570 koní, takže taky žádný louda). Vedle toho se zesílení dočkala převodovka, přibylo zakázkové odpružení Bilstein a jedinečná 21palcová karbonová kola.

Koukněte na stylový Nissan Skyline.Video: Jakub Rejlek
Automobil je tak dnes skutečnou sběratelskou raritou. Hodnotu tohoto konkrétního kusu zvyšuje i nízký nájezd, pouhých 220 km, takže vypadá, jako by právě opustil továrnu. Aukční dům Bingo přesto očekává, že se prodá v přepočtu za 19 až 20 milionů korun.
To majitele asi moc nepotěší, když za něj dal (tehdy) o pět milionů víc. Au! Navíc kdyby si tenkrát v roce 2018 koupil namísto GT-R50 za podobné peníze například Ferrari F40, dnes by mu jeho investice vynesla násobně víc.
Co si o tom myslíte? Je GT-R50 od Italdesignu skutečným sběratelským kouskem, nebo má smysl investovat 20 milionů raději do něčeho jiného? A případně co sběratelského byste za dvacet mega koupili vy?






