Hlavní obsah

Někdo chce za starší ojetý Nissan 20 milionů korun! Až ho uvidíte, pochopíte proč

Foto: Bingo

Když se řekne Nissan, nejspíš si vybavíte Qashqai, Juke nebo nějaký japonský kei car. Jenže Nissan v roce 2018 vyrobil hrstku aut, která se dodnes prodávají hodně draze. Jedna taková ojetina totiž vyjde klidně na 20 milionů.

Článek

Nissan GT-R, tedy legendární Godzilla, se narodila v roce 1969 z čisté lásky k rychlosti. A tento kult vyznávala až do svého (jistě jen dočasného) konce loni v srpnu, kdy se generace R35 přestala vyrábět.

K padesátinám tohoto ikonického japonského sporťáku přivalil Nissan ve spolupráci s designovým studiem Italdesign speciální limitku s přepracovaným designem. Původně bylo v plánu vyrobit 50 kusů speciálu GT-R50, ale nakonec jich mělo vzniknout jen 19, což autu jen přidává na exkluzivitě.

Foto: Bingo

Vozů GT-R50 mělo vzniknout padesát, nakonec jich bylo vyrobeno jen 19.

Najít kupce totiž nebylo snadné, ať už kvůli pandemii koronaviru, nebo (a to především) pro tehdejší cenu v přepočtu zhruba 25 milionů korun. Vždyť sériové GT-R s podobnou technikou jste mohli koupit za „pouhé“ tři miliony…

GT-R50 si svou hodnotu ale dokázala obhájit, design byl totiž přepracovaný dost radikálně: Výrobce snížil střechu, přepracoval takřka každý panel karoserie, nešetřil karbonem a kreativitou – jen se podívejte na ta nádherná zadní světla!

Foto: Nissan

Samotná zadní světla jsou uměleckým dílem.

A vylepšili také techniku pohonu. Inženýři oddělení Nissan Motorsport vylepšili zážehový 3,8litrový šestiválec většími turbodmychadly, větším mezichladičem a dalšími úpravami a vymáčkli z něj 720 koní (sériovka tehdy měla 570 koní, takže taky žádný louda). Vedle toho se zesílení dočkala převodovka, přibylo zakázkové odpružení Bilstein a jedinečná 21palcová karbonová kola.

Koukněte na stylový Nissan Skyline.Video: Jakub Rejlek

Automobil je tak dnes skutečnou sběratelskou raritou. Hodnotu tohoto konkrétního kusu zvyšuje i nízký nájezd, pouhých 220 km, takže vypadá, jako by právě opustil továrnu. Aukční dům Bingo přesto očekává, že se prodá v přepočtu za 19 až 20 milionů korun.

To majitele asi moc nepotěší, když za něj dal (tehdy) o pět milionů víc. Au! Navíc kdyby si tenkrát v roce 2018 koupil namísto GT-R50 za podobné peníze například Ferrari F40, dnes by mu jeho investice vynesla násobně víc.

Co si o tom myslíte? Je GT-R50 od Italdesignu skutečným sběratelským kouskem, nebo má smysl investovat 20 milionů raději do něčeho jiného? A případně co sběratelského byste za dvacet mega koupili vy?

Má Nissan GT-R50 investiční potencil?
Ano, určitě má.
36,4 %
Spíše ano, ale je to velmi rizikové.
10,9 %
Nemyslím si, možná pro pár nadšenců.
41,8 %
Absolutně nemá.
10,9 %
Celkem hlasovalo 55 čtenářů.
Související témata:
Načítám