Hlavní obsah

Video: Valašští lovci sněhu si užívají zimu!

Východomoravská partička říkající si Wallachian snow hunters již tradičně brázdí zasněžené silnice v Beskydech a okolí. My jsme se za nimi i tentokrát zastavili a nyní si můžete pustit další video ukazující, jak vypadá valašské automobilová zima.

Článek

Zima je kouzelné období, a to nejen pro milovníky zimních sportů a procházek zasněženou krajinou. Právě v zimě, když napadne sníh, velká skupina řidičů, či spíše majitelů řidičského oprávnění, hodí auto pod plachtu a raději vůbec nevyjíždí. Vždyť to klouže a je to nebezpečné. Mnohem méně početná skupinka nadšenců však na auto obouvá nové zimní pneumatiky a naopak se pouští na prázdné silnice, aby se něco naučili a hlavně se pobavili. ježdění na sněhu vám totiž dá hrozně moc zkušeností.

My již delší dobu sledujeme a navštěvujeme partičku, která si říká Wallachian snow hunters, která přesně tohle dělá. Z každé zimy následně vznikne krátké video shrnující kompletní jízdní zimní sezónu. V tom letošním sestřihu hrají hlavní roli zejména japonské čtyřkolky, a to včetně raritního Nissanu Sunny GTI-R.

Reklama