Hlavní obsah
záhlaví
Hlavní obsah

Uniklé fotky od BMW. M2 Competition bude mít 410 koní!

Foto: Archiv Garáž.cz
9. 4. 2018

BMW neudrželo v tajnosti inovaci svého nejmenšího a také nejzábavnějšího eMka. Internetem kolují fotky BMW M2, které dostane Competition paket s výkonem 410 koní. Už se na něj těšíme.

Článek

Vylepšená M2 bude mít světovou premiéru na autosalónu v Pekingu ve druhé polovině dubna. Jenže včera utekly fotky z jeho katalogu na slovinském webu příznivců BMW. Díky tomu víme, jak bude M2 Competition vypadat. Dostane nové nárazníky s lehce agresivnějším stylingem, černě lakované ledvinky a speciální černě lakovaná kola, typická pro Competition paket. V zadní části nebude chybět decentní lízátko na víku kufru a difuzor se čtveřicí koncovek výfuku. 

Foto: Archiv Garáž.cz

V interiéru to zase vypadá na lepší sedačky, které se podobají těm z větší M3 s lepším bočním vedením a větší množství karbonových doplňků. Nové BMW M2 Competition by mělo nabízet obě varianty převodovek, jak šestistupňovou manuální, tak také dvouspojkovou DCT. Důležité ale je, že dostane o pár koní navíc. Mluví se o tom, že přeplňovaný šestiválec bude produkovat 410 koní a 550 Nm, tedy o 40 koní a 85 Nm více. To už je solidní nárůst výkonu. O podvozku se nemluví, ale můžeme počítat s tím, že M2 Competition bude tužší a opět o něco schopnější, což nás hodně těžší. Na oficiální informace si budeme muset počkat do 25.4., kdy bude vylepšená M2 oficiálně představena. 

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.