Článek
Závodní film F1 s Bradem Pittem se loni umístil na žebříčku Československé filmové databáze na prvním místě mezi nejlepšími hranými filmy a na čtvrtém místě celkově.
Snímek sklízel ovace i všude jinde, stal se celosvětovým hitem a jen v kinech utržil přes 630 milionů dolarů, zhruba 13 miliard korun. Trhák stříbrného plátna získal čtyři nominace na Oscary v kategoriích nejlepší film, vizuální efekty, zvuk a střih. Jestli je promění, to se dozvíme už teď v březnu.

Jestli se vrátí i Brad Pitt, zatím není jisté.
Každopádně producent prvního dílu Jerry Bruckheimer potvrdil, že se chystá navazující pokračování. Tuto zprávu přinesl server fandimefilmu.cz s odkazem na magazíny BBC a People.
Bruckheimer sdělil, že se na ději už pracuje. Rovněž bylo potvrzeno, že tvůrci ke spolupráci opět přizvali šampiona formule 1 Lewise Hamiltona.

Podívejte se na reakce reálných jezdců F1 na film F1.Video: Vertical Entertainment
Zatím není potvrzené, jestli se na obrazovky vrátí Brad Pitt, ani jaký je časový rámec. Zkrátka teď víme jen to, že pokračování filmu F1 bude.


