Hlavní obsah

Nedostatek vitamínu D se týká asi i Vás. Získejte ho zdarma!

Foto: Shutterstock

Nedostatek vitamínu D se týká asi i Vás

6. 9. 2021
Komerční sdělení

9 z 10 Čechů trpí nedostatkem vitamínu D, který ovlivňuje řadu životních funkcí včetně imunitního systému. Doporučení odborníků zní jasně: Doplňte tělu vitamín D! Díky firmě NaturaMed můžete nyní získat roční zásobu vitamínu D zcela zdarma.

Článek

Bez vitamínu D nemůže naše tělo fungovat správně. Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému, což bude v nadcházejícím období znovu velké téma. Vitamín D přispívá také ke vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Důvodů, proč doplňovat tělu vitamín D, je zkrátka mnoho. Dlouhodobý nedostatek vitamínu D se tak dříve či později projeví na našem zdraví.

Únava

Ačkoli nedostatkem vitamínu D trpí většina populace, jen málokdo si je toho vědom. Projevy nedostatku jsou totiž zpočátku velmi nespecifické. Dlouhodobý nedostatek má ale na lidské tělo neblahý vliv, a proto je vhodné vitamín D organismu doplňovat. Na internetu lze dohledat mnoho příznaků naznačujících nedostatek vitamínu D.

Jak doplnit tělu „déčko“?

Není žádnou novinkou, že vitamín D získáváme díky slunečním paprskům, a proto je označován jako sluneční vitamín. Tvoří se v pokožce již po 20 minutách pobytu na slunci. Bohužel vzhledem k poloze naší země nemáme během chladných měsíců slunce dostatek, a proto nemáme vitamínu D dostatek. Vitamín D je proto třeba přijímat stravou. Bohatým zdrojem vitamínu D jsou tučné mořské ryby, jejichž konzumace ale není v českých rodinách dostatečná. Z tohoto důvodu je vhodné doplnit tělu vitamín D prostřednictvím kvalitních doplňků stravy. A právě VitaSolaris s obsahem vitamínu D3 takovým doplňkem stravy je!

NaturaMed pomáhá i Vám!

Společnost NaturaMed se rozhodla s blížícími se chladnými měsíci a podpořit imunitu každého z vás. Imunita je pro naše zdraví naprosto klíčová. Zásadní roli zde hraje právě vitamín D, který můžete získat zdarma, a to dokonce na celý rok.