Hlavní obsah

Nasaďte si sluchátka, tady je 5 nejlépe znějících Porsche!

20. 2. 2017

U Porsche se naučili dělat moc hezké žebříčky, protože tuší, že tudy vede cesta k virálnímu fenoménu. A jejich nejnovější kousek moc rádi sdílíme, protože zvuk plochých šestiválců nám vždycky vyrobí úsměv na tváři.

Článek

Porsche má na kontě za ta léta tolik ikonických modelů, že je těžké vybírat i podle ucha. Nebudeme vám prozrazovat pořadí, i když tohle video je hlavně o poslechu, nikoliv o velkých překvapeních v samotném žebříčku. Nahrávalo se mimochodem pomocí citlivých mikrofonů ve speciální komoře ve Weissachu, kde se nachází vývojové centrum automobilky. Porsche tu v akustické komoře ladí zvuky, abychom z nich měli co největší požitek zvenku i zevnitř. A jde mu to od ruky už pěkně dlouho, což dokazuje i umístění slavného a fanoušky zbožňovaného Porsche 911 Carrera RS 2.7. K videu mimochodem hraje tuc-tuc muzika, ale ve chvíli kdy se rozeřvou výfuky, uctivě ztichne. A tak by to mělo být.

A vítěz? Neuvěřitelně nás potěšil. Dokázal totiž, že proti své modernější a zelenější verzi má co nabídnout a nepatří do starého železa. Tušíte? Klikněte na video a uvidíte, jestli jste tipovali správně.

Reklama