Hlavní obsah

Meet Riga Baby: Realita jako z Rychle a zběsile (video)

29. 1. 2018

Petrolheadi žijí všude, i v chladném pobaltí. To nám ukazuje i tohle video, dost akčně sestříhané ve stylu hollywoodských trháků série Rychle a Zběsile, která už dávno není jen o autech. Má to ale docela šťávu.

Článek

Vlastně je to trochu naivní představa, okomentujete nějaké video na internetu a autor vám napíše, ať klidně přijedete. Vy hodíte tenisky a tričko do batohu a koupíte si letenku do státu, který si musíte googlit a nikoho tam neznáte. Ale copak jste někdy v životě nechtěli alespoň jednou v životě podobně dobrodružně vypadnout do světa? Jen vám neslíbím, že na vás na letišti počká sexy brunetka v červeném kabrioletu. Ale život není dokonalý, nicméně, zbytek videa ukazuje trochu zblízka lotyšskou automobilovou scénu se zaměřením na místní driftaře. Třeba záběry z jednoho závodu, který se koná uprostřed města, mají vážně grády. Nedovedu si představit, že by někdo byl ochotný něco takového uspořádat v Praze. Ale než si spakujete svoje tenisky a trička, přesvěčte se radši, že se nějaký ten závod jede. Rozhodně to v Rize nevypadá až tak idilicky, jak video prezentuje a nebudete potkávat upravená auta na každém rohu. Ale přesto vám navštěvu této krásné lotyšské metropole mohu doporučit.

autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.