Hlavní obsah

Jeremy Clarkson vyhodil do vzduchu svůj vlastní dům

Foto: Archiv Garáž.cz
12. 9. 2016

Bývalá hvězda Top Gearu utrácí svůj pohádkový honorář od amerického Amazonu ve velkém stylu. Klidně si může dovolit házet balíky peněz do krbu Exploze jeho vlastního domu ovšem nebyla jen podívanou pro kamery.

Článek

Dům na anglickém venkově, ve vesničce Chipping Norton, byl známým Clarksonovým útočištěm, ke kterému se sjížděly tisíce fanoušků. Málokteří ale tušili, že Clarkson má ve městě domů víc, kromě jiného i tuhle bývalou farmu s pěti ložnicemi, kterou hvězda BBC často pronajímala. Teď ale zjevně příjmy z AirBnB už nejsou potřeba a moderátor se tak rozhodl starý anglický domek přebudovat na větší a modernější usedlost, která bude podle všeho ideálním míste odpočinku, až se přiblíží zasloužený důchod. Staré ovšem muselo uhnout novému, a proto se Clarkson rozhodl pro nejčistší a zároveň nejefektivnější řešení. Požádal radnici o svolení dům odpálit výbušninami na onen svět. A k nelibosti sousedů to povolení dostal.

Musíme dodat, že i pro široké okolí je to vlastně nejrozumnější, protože likvidace s pomocí bagrů a těžké techniky by rozhodně trvala déle než pětačtyřicet vteřin, během kterých se stará kamenná stavba odporoučela k zemi. Likvidace pomocí výbušnin je drahá, ale kdybyste měli tolik peněz jako Jeremy, odolali byste? Pravděpodobně nikoliv. Alternativou by možná bylo ostřelování několika tanky, ale to už by zřejmě místní úředníci nerozdýchali.

V novém domě bude mít Jeremy šest ložnic, pět koupelen, oranžerii, vlastní kino, tělocvičnu a hlavně velké garáže pro pět aut. Dokázali byste si v Jeremyho případě a s jeho takřka neomezeným rozpočtem vybrat jen pět aut? To by byla hodně těžké rozhodování.

Pozn. Na obrázku vidíte trosky stávajícího domu a v pozadí náčrtek nového.

Reklama

Sdílejte článek