Hlavní obsah
záhlaví
Hlavní obsah

Driftující Octavie: Když mají policisté smysl pro humor

Uplynulé Dny NATO 2016 přinesly opět přehlídku techniky Policie ČR a tentokrát znovu nechyběl oblíbený drifting několika policejních vozů. Jenže řídí tato auta vůbec policisté, anebo za volantem sedí zkušení profesionálové?

Článek

Pokud si koupíte plastové návleky na zadní kola, může se z vás stát téměř profesionální drifter i s obyčejnou předokolkou. Toho ostatně využívá i Policie ČR, která každoročně předvádí svůj um na akci zvané Dny NATO. Ostatně rozhodně není od věci posílit dojem, že policisté opravdu umějí řídit, ačkoliv každodenní praxe nám ukazuje opak a často se stává, že jsou strážci zákona ti nejnebezpečnější na silnicích.

V tomto případě si však nejsme vůbec jisti, že za volantem driftujících Octavií sedí policisté. Přece jen tato kratochvíle není vůbec jednoduchá a vyžaduje zkušenosti s podobnými návleky. Třeba jim však pouze křivdíme a opravdu je mezi strážci zákona několik takto talentovaných šoférů. Každopádně posuďte sami, video je zajímavé tak jako tak.

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.