Hlavní obsah

Diskuse pod články mění svou podobu

Foto: Shutterstock - ImYanis

Už si to bez nich ani neumíme představit. Sdělujete nám v nich svoje postřehy, reagujete na to, co píšeme ve článcích. Občas nás v nich pochválíte, jindy sklidíme kritiku. Že mohou být někdy pěkně peprné, snad ani nemusíme dodávat. Řeč je o diskusích pod našimi články. Ode dneška mají zcela novou podobu.

Článek

V případě, že budete chtít reagovat na některý z našich článků, stačí být přihlášený seznamáckým účtem. Při prvním vstupu do diskuse projdete jednoduchou registrací. Budeme od vás potřebovat zadat reálné jméno a příjmení a budeme potřebovat ověřit vaše telefonní číslo. V profilu vašeho seznamáckého účtu si také budete moci nastavit fotografii. Odteď už tedy k diskutováním pod našimi články nemusíte mít účet na Facebooku.

Diskuse a jejich správa v naší režii

Jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli pro vlastní diskusní platformu, je možnost flexibilně reagovat například na vaše hlášení týkající se nevhodných komentářů (u každého příspěvku najdete funkci Nahlásit). Sami jsme si pro diskuse určili pravidla, která nám dávají smysl, a vy se s nimi navíc můžete jednoduše seznámit zde a také při registraci do Seznam diskuze. Z našeho pohledu jde o logická omezení a opatření, kterými se snažíme zabránit, aby byl prostor pod našimi články zneužíván k jiným účelům než k těm, ke kterým je primárně určený – sdílení vašich názorů.

Nový systém diskusí se postupně během letošního roku nasadí i na další obsahové služby Seznamu, takže se do diskusí budete moct bez omezení zapojit i na jiných serverech. Věříme, že novinku oceníte a bude se vám v novém prostředí diskutovat mnohem lépe. Se všemi informacemi, které nám poskytnete, budou nakládat výhradně pracovníci společnosti Seznam.cz, a. s. a všechny osobní údaje považujeme samozřejmě za důvěrné. K ochraně údajů více zde.

Aktuální možnosti a vlastnosti nových diskuzí jsou popsány v nápovědě. Na rozvoji diskuzí samozřejmě neustále pracujeme a o novinkách vás budeme průběžně informovat.

Reklama

Sdílejte článek