Hlavní obsah

Autoklub Rally Talent odstartoval (videoreportáž)

Už několik týdnů vás informujeme o projektu Autoklub Rally Talent, ve kterém se český autoklub věnuje podpoře mladým talentům. Včera skončila Valašská rally, kde se poprvé ukázal Václav Černín jako jeden z dvojice vybraných talentů a vzhledem k tomu, že startoval bez větších zkušeností, tak vůz dovezl do cíle na pěkném 37 místě celkově a 15 místě ve třídě 6.

Článek

Autoklub Rally Talent je projekt, který vlastně odstartoval v loňském roce. Na více než 70 mladých závodníků prošlo národními koly a z nich byla vybrána 12 nejlepších. Nakonci porota vybrala nejlepší dvojici, která měla v letošním roce odstartovat v malém a velkém rally šampionátu za volantem Peugeotu 208 R2. Václav Černín byl druhým nejlepším a ten se popere právě s jednodenními soutěžemi. Nejlepším byl Karel Kupec, který však před startem do prvního závodu s osobních důvodů odstoupil a teď se čeká, kdo bude jeho náhradníkem.