Hlavní obsah

První svezení v Renaultu Mégane RS

27. 1. 2018

Jako jedni z prvních na světě jsme vám přinesli detailní informace z prvních jízd s novým Renaultem Mégane RS, nyní to ještě doplňujeme o videotest, který jsme natočili přímo ve Španělsku poblíž okruhu Jerez. Jak tedy Mégane působí naživo?

Článek

Nový Mégane RS se změnil. Má pět dveří místo tří, zatáčí všemi čtyřmi koly a jeho motor má nyní menší objem. Jenže v jádru je to pořád on, alespoň pokud zvolíte variantu Cup s manuální převodovkou a mechanickou ruční brzdou. Ten nadšený, hravý a krásně řiditelný rychlý ostrý hatchback. Jenže to není vše, osobnost tohoto Renaultu se rozpoltila a můžete jej mít také ve variantě pro ty, kteří až tak po rychlosti a vzrušení netouží. Verze Sport s dvouspojkovým automatem a elektronickou ruční brzdou je méně ostrá a civilnější. Přesto rozhodně není málo akční. Více již uvidíte v našem videotestu přímo ze španělského Jerezu. Budeme jezdit jak na okreskách, tak na okruhu. Nezapomeňte si ještě přečíst naše detailní první dojmy!

autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.