Hlavní obsah

Škoda Kodiaq jako speciál pro záchranáře

 
25. 7. 2018

Záchranářské a sanitní vozy Škoda mají dlouholetou tradici, na kterou chce automobilka navázat. Není tedy divu, že i nejnovější model Kodiaq vyrazí zachraňovat lidské životy! My jsme si na něj posvítili s kamerou.

Článek

Do vozového parku Zdravotní záchranné služby přibyla další posila, a to Škoda Kodiaq. Jedná se o model s pohonem všech kol, motorem 2.0 TDI, dvouspojkovou převodovkou DSG a posílenou elektroinstalací. Vůz je ve zbarvení RAL 1016 s retroreflexními prvky a LED majáky. My jsme se účastnili oficiálního představení takovéhoto speciálního modelu a natočili jsme o něm video, kde můžete vidět veškerá specifika záchranářského Kodiaqu.

Tato Škoda je pro použití v setkávacím systému rychlé lékařské pomoci dále vybavena posílenou a rozšířenou elektroinstalací, zahrnující mimo jiné přípojku 230V s mřížkovým odpojením při startu a zástrčkou PowerAirBox včetně přípojného kabelu, dvěma anténami pro komunikační zařízení (Motorola, Matra), LED svítilnami, několika CL zásuvkami, nabíječkou, předehřevem motorového oleje, druhou 70 Ah baterií či dodatečným pojistkovými skříněmi.

Reklama