Hlavní obsah
záhlaví
Hlavní obsah

Staré Reklamy Fiatu - driftující model 124 a plavající 131!

19. 12. 2016

Znáte chlápka jménem Rémy Julienne? Tento dnes šestaosmdesátiletý Francouz je průkopníkem kaskadérského ježdění v autech, čehož si všimla automobilka Fiat, která s ním natočila hned několik zajímavých řidičských reklam plných smyků, skoků a dalších kousků!

Článek

Dnes se automobilky musejí omlouvat, když jede auto v reklamě nedejbože ve smyku, dřív však existovaly opravdu skvělé reklamní snímky, které ukazovaly výdrž, schopnosti a odolnost vozidel. Průkopníkem byl v tomto ohledu Fiat, který si dokonce najal specialistu, jednoho z nejlepších evropských automobilových kaskadérů, Rémyho Julliena. Ten se ničeho nebál, tak s Fiaty skákal, kutálel se z kopce, driftoval a dokonce i plaval! Na vše se můžete podívat na těchto videích a jistě sami uznáte, ža takováto reklama stojí za to a v sedmdesátých letech musela perfektně ukázat schopnosti tehdejších Fiatů.

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.