Hlavní obsah

Škoda Superb dostala nový infotainment a masážní sedadla!

Foto: Archiv Garáž.cz
26. 5. 2017

Vzhledem k příchodu atraktivních SUV se modernizace nevyhla ani modelu Superb. Ten nyní přichází s několika úpravami, přičemž tou nejvýraznější je zbrusu nový infotainment na místě původní obrazovky.

Článek

Nový modelový rok 2018 přináší řadu změn i u české pýchy, modelu Superb. Ten může mít nyní úhlopříčku až 9.2 palce, má úplně nový, skleněný design. Nečekejte již žádné otočné ovladače, tady se vše ovládá dotykově, což sice může někomu vadit, nicméně ty hlavní ovládací prvky zůstávají stále i na volantu.

Foto: Archiv Garáž.cz

Novinkou je systém známý již třeba z faceliftované Octavie, který dokáže při parkování zastavit auto, pokud řidič ignoruje překážku za sebou, anebo ji nevidí. Pokud si navíc objednáte vrcholné ventilované sedačky, můžete k nim nově mít i masážní funkci. Další zajímavý systém dokáže pomocí mikrofonu a reproduktorů zlepšit komunikaci mezi předními a zadními pasažéry - prostě se budou navzájem lépe slyšet.

Foto: Archiv Garáž.cz

Lépe odtlumená boční skla nově zajistí ještě tišší kabinu vozu, u varianty Laurin a Klement si navíc můžeme konfigurovat i černý strop interiéru, který podle nás vypadá lépe. Dalšími novinkami je design devatenáctipalcových kol Acamar a červená metalíza Velvet Red.

Reklama

Sdílejte článek