Článek
Šampionát formule 1 letos poprvé zavítal do USA, konkrétně na Floridu (v průběhu sezony se můžeme těšit ještě na Texas a Las Vegas). Atraktivní destinace nepřilákala jen nepřeberné množství fanoušků, ale i světových celebrit. Kdo všechno se na okruhu v Miami tento rok ukázal?
Výběr je to vskutku pestrý. Snad na každém rohu jste potkali nějakou hvězdu amerického fotbalu. Pozornost se nejvíce točila kolem dvou jmen - Patricka Mahomese a Travise Kelce, kteří jsou kromě zámořské série NFL známí také coby spolumajitelé týmu Alpine.

Zpěvačku Lisu byste nejčastěji našli v zázemí Ferrari.
Pozornost na sebe strhávala rovněž thajská zpěvačka Lisa ze skupiny Blackpink. Hudební scénu však v Miami zastupovala i další velká jména, například Bon Jovi nebo světový DJ Khaled.

DJ Khaled patří mezi nejznámější světové producenty.
Kdo se během víkendu pohyboval v paddocku, ten dále mohl ulovit selfie třeba s olympijskou gymnastkou Sunisou Lee, světovým šéfkuchařem Gordonem Ramsayem (se kterým formule 1 před časem oznámila úzkou spolupráci), přítomen byl i prezident FIFA Gianni Infantino.

Šéfkuchař Gordon Ramsay v trefném outfitu.
Pokud fandíte spíše filmu, určitě byste si plácli s Timothéem Chalametem, americkým hercem známým třeba z biografického snímku Dobrý chlapec, kde ztvárnil Boba Dylana. V zákulisí se mihnul také bývalý hráč amerického fotbalu a občasný herec Terry Crews. Znát ho můžete z vícero amerických filmů, průlomovou rolí byl bezesporu extravagantní miliardář ve snímku Někdo to rád blond:
Tak schválně, kolik ze zmíněných celebrit opravdu znáte? Pokud ne všechny, rozhodně se nemusíte stydět. Hodně jmen a tváří má světový dosah, většina je ale pořád známá především na americkém rybníčku. Pokud ale formuli 1 sledujete především kvůli závodění, máme dobré zprávy. Už za čtrnáct dní nás čeká podnik v tradičnějším dějišti na italské Imole!