Hlavní obsah

Instinkty z videoher mu pomohly zvládnout smyk

Foto: Archiv Garáž.cz
25. 2. 2018

Akvaplanink je nebezpečným jevem, který jen tak zažít nechcete. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil tento řidič pětkového BMW, který jen tak tak zabránil nehodě. Pomohly mu k tomu údajně reflexy z videoher.

Článek

Že videohry nejsou k ničemu již dávno víme. Z playstationu se můžete probojovat až do opravdového závodního auta a mnozí lidé si díky hraní her s volantem před televizí dokázali výrazně zlepšit řidičské schopnosti. To má být případ i řidiče na videu, který jel se svou rodinou v BMW 5 po dálnici, na které, zdá se, leží tenká vrstva velmi mokrého sněhu, který se již změnil spíše jen v hustší vodu. A právě na tomto nebezpečném povrchu dostal vůz smyk po akvaplaninku a už se zdá, že to vše skončí velkou nehodou. Řidič naštěstí nakonec zareaguje a dá pořádné kontra, díky čemuž udrží vůz na silnici. Jeho manželka mu údajně věřila, že to zvládne. My zpočátku moc ne.

autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.