Hlavní obsah

Haval H6: Další čínská kopie Audi

Foto: Archiv Garáž.cz

Víte, jaké je v Číně nejprodávanější SUV? Nissan či BMW? Ne, je to Haval H6! A nyní přijíždí druhá generace vozu, která si s designem opět neláme hlavu - příď nápadně připomíná vozy Audi a nechybí ani Virtual cockpit.

Článek

Na dubnovém autosalonu v Šanghaji se představí druhé generace nejprodávanějšího čínského SUV Haval H6. Tento vůz opět přijíždí s designem inspirovaným evropskými značkami - příď výrazně připomíná modely Audi. Holt v Číně tímto vyznávají úctu svému oblíbenému designu. 

Pod kapotou se nacházejí stejné motory jako u první generace, základem je tedy pouhá třináctistovka, vrcholnou variantou se stává dvoulitrové turbo. Oba motory jsou spojeny se sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou od Getragu. 

Foto: Archiv Garáž.cz

Zvenku je vůz oproti předchůdci o 40 mm kratší a o kus širší. Zásadní věci se však udály v interiéru, kde se objevuje digitální přístrojový štít a rovněž velký displej infotainmentu. Tak co, líbí se vám tak, jako Číňanům?

Foto: Archiv Garáž.cz
Foto: Archiv Garáž.cz
Foto: Archiv Garáž.cz
autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.