Hlavní obsah

Elektrický supersport s 1000 koňmi driftuje proti Veyronu!

11. 1. 2017

Chorvatská firma Rimac začala vyrábět jedno z nejkrásnějších aut, která jsou nyní v prodeji. Zároveň také jde o jedno z těch nejrychlejších, protože má přes 1000 koní okamžitě dostupných pod pravou nohou. Je to totiž elektromobil a na okruhu tentokrát vyzval Bugatti Veyron!

Článek

Bugatti Veyron na okruhu mnohokrát neuvidíte, provozní náklady auta jsou totiž obrovské a pouhá výměna pneumatik je otázkou statisíců. Tentokrát však na okruh přesto vyjelo. Vyzval jej tam totiž elektrický supersport z Chorvatska, Rimac Concept_One. To je auto, které se nám obrovsky líbí svým vzhledem i výkonem 1088 koní. A i když nemá zvuk, dokáže na okruhu rozhodně zvednout tep. Ostatně podívejte se sami, jak tato čtyřkolka jezdí krásně bokem! Pokud bude elektrická budoucnost vypadat takto, nemáme pak až takové obavy, i když stále doufáme, že běžná auta se spalovacím motorem hned tak nevymřou. Ostatně ten Veyron má rozhodně stále něco do sebe.

autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.