Hlavní obsah

Chuck Norris je zpátky - hraje v reklamě na Toyotu!

Foto: Toyota

Chuck Norris propůjčil Toyotě Tacuma pár svých schopností

7. 9. 2018

Chuck Norris, legenda osmdesátých let, baví nejen českou veřejnost svými superschopnostmi, ostatně asi si vzpomínáte na sérii reklam jistého mobilního operátora, které běžely v televizi před pár lety. Teď je Chuck Norris zpátky - stačil jeden podpis na kapotu Toyoty Tacumy, aby se z kusu železa stal opravdový akční hrdina.

Článek

Chce to vtip, nadhled a dobrého režiséra. A nový reklamní spot amerického zastoupení Toyoty režíroval Andreas Nilsson, který natočil spoustu videoklipů třeba pro Mobyho, 2 Chainz nebo Jose Gonzalez. Základem všeho je jen jeden autogram... Po něm Tacoma zachraňuje lidi v nesnázích - přejede poušť, aby vytáhla rangera z tekutého písku, zachrání stavebního dělníka padajícího z lešení, nebo vyšplhá dítěti na strom pro ragbyový míč. Kromě toho surfuje na vlnách, tančí na diskotéce a samozřejmě nechybí ani rychlý proces s protivníkem při pouliční bitce.

Toyota Tacoma je americká obdoba u nás prodávaného pickupu Hillux. Pohání ji šestiválec 3,5 l s s výkonem 282 koní, nebo 161koňový čtyřválec 2,7 l. Obě dvě verze se prodávají s manuální i automatickou převodovkou a mají přiřaditelný pohon 4x4. Jde o pátý nejprodávanější pickupu v USA, vloni se jich prodalo bezmála 200 tisíc.

autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama