Hlavní obsah

Život to je pohyb! Zaflexuj své klouby na měsíc zdarma!

Foto: Shutterstock

Stárnete? Buďte v klidu, stárne každý, jen na někom je to méně vidět. Mohou za to nejen geny, ale i životní styl. Pohyb udržuje naše tělo a mysl v kondici a pohyb, to jsou klouby, jejichž opotřebení o sobě dává vědět už kolem třicítky! FlexiMed na měsíc zdarma!

Článek

Vaše klouby, vaše budoucnost. Těžko se vám ráno vstává z postele, i když do seniorského věku máte ještě daleko? Není divu, první známky stárnutí kloubů se objevují už mezi 25 a 30 lety! Péče o klouby tak začíná mnohem dřív, než si myslíte. Aktivní, nezávislý a soběstačný život v pozdějším věku závisí na tom, jak o své zdraví pečujete teď. A klíčový pro vaši budoucnost je pohybový aparát.

Stárne chrupavka i klouby

Museli jste omezit sportovní aktivity včetně oblíbeného běhu? Nejste tak pohybliví jako kdysi? Stárnutí je fyziologický proces, který na sebe upozorní nejen prvními vráskami a šedivými vlasy, ale také sníženou pohyblivostí kloubů. A ačkoliv proti vráskám a šedinám se snažíme bojovat, na výživu pohybového aparátu zapomínáme.

Nenechte se omezovat

Nejen věk, na zdraví kloubů se podepisuje také nadváha. Nevhodné jsou i sporty s častými nárazy, jako je běh. Aktivní i rekreační sportovci dobře vědí, že klouby jsou základem aktivního života, a proto se o ně vyplatí pečovat. Jen díky nim můžete dělat to, co vás baví!

Ve čtyřiceti život začíná!

Dnešní čtyřicátníci si uvědomují, že o zdraví je třeba pečovat a doplňky stravy se stávají běžnou součástí péče o zdraví moderního člověka. Vysoké pracovní nasazení, stres a nedostatečná výživa ovlivňují i zdraví kloubů. Špatná nebo žádná kloubní péče se projeví nejen na poklesu pohyblivosti, ale i výkonnosti. Jak zvládat pracovní zátěž, rodinu a volnočasové aktivity, když se klouby začínají ozývat? Kvalitní kloubní výživa hraje roli v zachování skvělé formy!

Špičková norská kloubní výživa FlexiMed

FlexiMed kombinuje 8 jedinečných látek s dlouhodobě zdokumentovaným účinkem na zdraví pohybového aparátu. Glukosamin, kolagen typu II, vitamín C, vitamín D, mangan, hořčík, zázvor a kostní moučka z lososa atlantského s obsahem vápníku komplexně podpoří zdraví a specifické potřeby vaší chrupavky a kloubů. FlexiMed představuje unikátní norskou recepturu, ověřenou léty a zkušenostmi spokojených zákazníků. Interní průzkum Naturamed ukázal, že FlexiMed užívá 92 % zákazníků k podpoře zdraví kloubů kolen, 89 % pro zdraví zad a 68 % pro zdravé kyčle. Čísla hovoří jasně! A co říkáte na FlexiMed vy?

FlexiMed na měsíc ZDARMA!

NaturaMed Pharmaceuticals, s jejíž produkty má jen v České republice a na Slovensku zkušenost více než 2 miliony zákazníků, nyní umožňuje podpořit zdraví kloubů jen za cenu poštovného 49 Kč. Stačí kliknout sem, uvést adresu a FlexiMed je na cestě k vám!