Hlavní obsah

Zdravé klouby pro každého! FlexiMed na měsíc zdarma!

Foto: NaturaMed

První známky opotřebení kloubů se objevují už kolem třicítky, což vede k postupnému omezení sportovních a pohybových aktivit. Klesá výkonnost, soběstačnost a pocit životní spokojenosti. A není to škoda? Zaflexuj své klouby a dělej, co tě baví! Fleximed za cenu poštovného 49 Kč.

Článek

Bez zdravých kloubů to nepůjde! Nemůžete ráno vstát z postele? Trápí vás ranní ztuhlost kloubů? Pociťujete v kloubech změny jako vrzání a křupání? Zaznamenali jste změnu v pohyblivosti kloubů? Máte kolem nich viditelné změny jako zarudnutí? Museli jste se vzdát sportu a oblíbených koníčků, které vyžadují pohyb? A vy jste ještě nezačali užívat FlexiMed?! Dejte kloubům to, co opravdu potřebují! Denní dávku zdraví v podobě kloubní výživy FlexiMed a opět si užívejte život naplno!

Znáte své klouby?

Zdravé klouby si žádají zdravé chrupavky. Kloubní chrupavka chrání kloub před nárazy, zabraňuje tření a zajišťuje plynulý pohyb. Věkem kvalita chrupavky slábne a pohyblivost kloubu klesá. Pravidelná kloubní výživa podpoří zdraví kloubů a pohybový aparát. Volte pro své klouby kvalitní kloubní péči s chondroprotektivním účinkem, norskou recepturu a prémiovou kvalitu! Volte FlexiMed!

Dopřejte svým kloubům tu správnou péči!

Změny v kloubní chrupavce se objevují už mezi 25. a 30. rokem věku a snížená pohyblivost kloubů v důsledku opotřebení se vyskytuje až u 83 % starších osob. Nedostatečné vyživení kloubní chrupavky vede k omezené pohyblivosti, což ovlivňuje nejen zdraví kloubů a pohybového aparátu, ale i výkonnost, vitalitu a kvalitu života. FlexiMed komplexně podpoří zdraví pohybového aparátu a specifické potřeby vašich kloubů. Nyní jen za cenu poštovného 49 Kč.

Špičková norská kloubní výživa FlexiMed

FlexiMed kombinuje 8 jedinečných látek s dlouhodobě zdokumentovaným účinkem na zdraví pohybového aparátu. Glukosamin, kolagen typu II, vitamín C, vitamín D, mangan, hořčík, zázvor a kostní moučka z lososa atlantského s obsahem vápníku, který se lépe vstřebává, protože je stejný jako vápník v lidském těle, komplexně podpoří zdraví a specifické potřeby vašich kloubů. FlexiMed má unikátní norskou recepturu, ověřenou léty a zkušenostmi milionů spokojených zákazníků. Průzkum společnosti Naturamed ukázal, že FlexiMed užívá 92 % zákazníků k podpoře zdraví kolen, 89 % volí FlexiMed pro zdraví zad a 68 % zákazníků uvádí, že FlexiMed užívají pro zdravé kyčle. Čísla hovoří jasně! A co říkáte na FlexiMed vy?

FlexiMed na měsíc ZDARMA!

NaturaMed Pharmaceuticals, s jejíž produkty má zkušenost více než 2 miliony zákazníků, vám nyní umožňuje podpořit zdraví kloubů, a to jen za cenu poštovného 49 Kč. Stačí uvést adresu a FlexiMed je na cestě k vám!

Získejte zdarma FlexiMed, měsíční zásobu zdraví pro vaše klouby.