Hlavní obsah
záhlaví
Hlavní obsah

Subaru XV - Podvozek z říše snů

28. 3. 2018

Subaru v loňském roce představilo novou generaci, která dostala novou globální platformu. Výrazným způsobem zapracovalo na motoru, převodovce, ale nejvíce na podvozku, který by zvládal i dvojnásobný výkon.

Článek

Model XV v předchozí generaci vystrnadil z nabídky domácího importéra Subaru model Impreza a ihned si zajistil prodejní úspěch. S novou generací by chtěl svoji pozici v nabídce Subaru potvrdit a je na to velmi dobře připraven. XV dostalo novou platformu, která se zaměřila na tuhost karosérie a špičkové naladění podvozku, které preferuje maximální komfort.

To se Subaru povedlo a XV se tak stalo nejlépe jezdícím crossoverem, od kterého by se měli učit i prémiovější konkurenti. Drobného vylepšení se dočkal také interiér, který se snaží posouvat k stále větší modernosti a prémiovosti. U Subaru je vidět, že se snaží auta postupně vylepšovat, poslouchat výtky zákazníků i nás motoristických novinářů, a to nám dělá radost.

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.