Hlavní obsah

Seat Leon Cupra R na okruhu v Mostě

Ještě, než se z rychlých Seatů stanou "jen" Cupry, připravil Seat limitovanou edici modelu Leon. Cupra R bude vyrobena pouze v 799 kusech a do České republiky se jich dostane jen 12. My jsme vyzkoušeli ten nejvzácnější.

Článek

Proč nejvzácnější? Protože má číslo 022 a je určen přímo Petru Fulínovi, který v loňském roce vyhrál šampionát ETCC právě s modelem Seat Leon Cupracer. Za tento titul šampióna mu v Seatu limitovanou edici ještě trošku přizpůsobili. Vlastně mu tam udělali speciální štítek, který má nejen číslo 022, ale také informace, že se Petr stal vítězem ETCC v roce 2017. Kromě toho jde o jedinou Cupru R, která má v České republice speciální šedou matnou barvu, zbytek bude v černé.

Kdyby vás tohle auto, které má vylepšený design, podvozek, výkon i interiér zajímalo, tak máte smůlu, protože je kompletně vyprodané. Stálo přes milion korun a my jsme na okruhu v Mostě zjišťovali, jestli si tuhle cenu dokáže obhájit a bude tím nejlepším ze stáje Seat.

autowebAUTOWEBaUtOwEb

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.