Hlavní obsah
záhlaví
Hlavní obsah

Volkswagen Golf 1.5 TSI Evo - Doladění bestselleru

6. 8. 2018

Vizuální změny faceliftovaného Golfu jsou na první pohled minimální. Tento vytrvalec z wolfsburské produkce chce zaujmout hlavně inovovanou technikou a novou benzínovou patnáctistovkou TSI, se kterou jsme si jej i vyzkoušeli.

Článek

Říká se, že nový Golf nikdy není tak úplně nový. Ale proč měnit něco, co globálně boduje napříč kontinenty a tlačí prodeje něměckého gigantu vzhůru?

Největší novinky se skryly pod (v našem případě) zlatavé pozlátko. Za svitu baleárského slunce a ve stínu palem jsme vyzkoušeli nový display infotainmentu, který nabízí šířku až 9.2 palce a dá se ovládat i gesty. Faceliftovaný Golf také jako první auto ve své třídě dostal virtual cockpit. Zlepšily a zdokonalily se jednotlivé funkce dopravních asistentů, ale hlavně se Golf bude nově nabízet s očekávaným motorem 1.5 TSI Evo.

Foto: Archiv Garáž.cz

Jaké jsou na něj naše bezprostřední reakce? Bude tento nový motor spásou pro Volkswagen, nebo se od něj očekává jenom zbytečně moc? Více se dozvíte v našem testu z Mallorcy.

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.