Hlavní obsah
záhlaví
Hlavní obsah

Natankujte u Benziny a staňte se majitelem Porsche Cayman!

Foto: UNIPETROL RPA, s.r.o. - BENZINA

Toto luxusní Porsche může být vaše!

Velká prázdninová soutěž je v plném proudu. Hlavní výhrou je luxusní Porsche 718 Cayman.

Článek

Benzina si pro své zákazníky přichystala velkou prázdninovou soutěž. Hlavní výhrou je Porsche 718 Cayman v hodnotě téměř dva miliony korun! Jeho majitele určí losování ze všech zákazníků, kteří se zapojí do hry. Soutěž „Vyhraj Porsche!“ trvá až do 22. září na čerpacích stanicích Benzina v České republice a na Slovensku.

Cesta za volant vlastního Porsche vede přes čerpací stanice Benzina! Stačí načerpat 25 litrů prémiového paliva VERVA nebo 30 litrů standardního paliva EFECTA na čerpacích stanicích Benzina v České republice či na Slovensku a zúčastnit se soutěže „Vyhraj Porsche!“.

„Naše paliva VERVA a EFECTA vynikají mimořádnou kvalitou a umožňují motorům dosahovat v každodenním provozu stoprocentních výkonů,“ říká Marcin Stefaniak, vedoucí odboru marketingu Benziny. „Totéž platí i pro sportovní vůz Porsche 718 Cayman, který jsme vybrali jako hlavní výhru v naší zákaznické soutěži. Po celé léto mohou zákazníci zasílat kódy ze svých účtenek a těšit se, že po skončení soutěže se právě na ně usměje štěstí v našem slosování!“

Foto: UNIPETROL RPA, s.r.o. - BENZINA

Sportovní kupé Porsche 718 Cayman nabízí dokonalý komfort

Kromě hlavní výhry v podobě atraktivního červeného kupé Porsche 718 Cayman s přeplňovaným dvoulitrem o výkonu 220 kW (300 k), které umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy, čekají na soutěžící další hodnotné ceny. Benzina mezi soutěžící rozdělí celkem 1 000 Grand karet pro jednorázový odběr paliva v hodnotě 500 Kč a 2 000 modrých trik s logem VERVA.

Zapojit se do soutěže o Porsche 718 Cayman je velmi jednoduché. Zákazník po načerpání dostatečného množství paliva obdrží na účtence unikátní kód, který si zaregistruje na webové stránce www.soutezbenzina.cz, nebo jej zašle ve zprávě SMS na telefonní číslo 736 363 363. Soutěžící se obratem dozví, zda se stal majitelem Grand karty nebo trika. O výherci hlavní ceny rozhodne losování po skončení soutěže, do něhož budou zahrnuty všechny platně zaregistrované kódy účtenek, včetně výherců drobných cen.

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.