První díl zaznamenal pozitivní ohlas a vaše reakce jsou pro nás velkým povzbuzení do další práce. Jak jsme slíbili, tak po 14 dnech přichází čas na druhý díl, který je opět plný zajímavých materiálů a jehož čtyřiceti minutami vás opět provedou motorističtí novináři Jakub Rejlek, Ondřej Chamilla a Jakub Urban. 

Tentokrát všechno začíná debatou o honbě za vyššími výkony, které dnes i u běžných hatchbacků hravě překračují hranici 300 koní. Velmi pomaličku se k nim přibližuje také domácí Octavia RS, která prošla drobným faceliftem a na její zahraniční prezentaci vyrazil Jakub Rejlek. Hned po ní přijde na řadu hlavní téma. Tentokrát půjde o porovnání dvojice modelů Porsche s označením 718. Jakub se posadil do legendárného závodního speciálu 718 RS 60 v hodnotě okolo 5 milionů dolarů, aby se následně podíval na to, jak bude vypadat znovuzrozená čtyřválcová historie automobilky Porsche. 

Podívejte se na první díl:

Jak jsme minule slíbili, náš pořad nebude pouze o sportovních nebo legendárních autech, ale do pořadu zapojíme také klasické testy běžných automobilů. Jako první se dostává na vynikající hatchback Mazda 3, který nedávno prošel lehkým faceliftem. Celý pořad uzavírá Ondřej Chamilla s oblíbenou zadokolkou Toyota Supra MK IV.