Hlavní obsah

Tipy na víkend: Ford AMB Faster Day Most

Foto: Archiv Garáž.cz
16. 2. 2017

Na tento víkend jsme se rozhodli udělat trošku změnu, co se tipů týče. Dáme jenom jeden, za to na tu nejzásadnější akci - sesterský (nebo spíše bratrský) magazín Faster totiž spolu s Fordem AMB pořádá trackday na mosteckém autodromu.

Článek

Pokud jste doteď neměli plány na tuto sobotu 18.2., tak můžete přestat zoufat - přijeďte za námi do Mostu na autodrom, kde budou od devíti do čtyř probíhat volné jízdy. Pokud jste právě zpozorněli, tak vězte, že za příjemných 150 Kč můžete čtvrthodinu pilovat svůj jízdní styl, učit se ideální stopu a (obezřetně) hledat limity svého vozu bez hrozícího postihu za rychlou jízdu. Anebo prostě jen vyzkoušet jaké je to jezdit s vlastním vozem po závodním okruhu.

Trackday je určen pro všechny bez rozdílu značky automobilů, byť je celý název akce Ford AMB Faster Day, což napovídá, že hlavním partnerem je prodejce vozů Ford. Díky tomu budou v depu vystaveny zajímavé aktuální modely této značky. A protože je hlavním pořadatelem dne magazín Faster, tak se bude možné potkat s členy redakce v čele s šéfredaktorem Jakubem Rejlkem a prohodit pár slov či vyzjistit tipy v souvislosti s ovládáním vozu. 

Chcete-li mít jistotu, tak si na adrese http://bit.ly/2jB7U1w rezervujte jízdu. Zájem bude dozajista veliký a bylo by škoda propásnout možnost svézt se, protože počet jízd na okruhu bude omezený. Na místě bude zajištěno vytápěné zázemí, káva a čaj zdarma a na oběd jsme připravili skvělý gulášek (cena 60 Kč za porci).  

Reklama